Εκδρομή Χιονοδρομικό Μαινάλου & Βυτίνα 28/1/2018

17 Jan
0 comment

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 10ου Δημοτικού Σχολείου προγραμματίζει την Κυριακή 28/1/2018 μονοήμερη εκδρομή στο Χιονοδρομικό Κέντρο Μαινάλου για όλα τα παιδιά του σχολείου μας, αλλά και για τους φίλους τους. Στην εκδρομή μας αυτή θα έχουμε την ευκαιρία να παίξουμε με τα χιόνια και να κάνουμε έλκηθρο. Παράλληλα, όσοι γνωρίζουν μπορούν να κάνουν σκι, ενώ όσοι δεν γνωρίζουν έχουν τη δυνατότητα να κάνουν μάθημα. Ο Σύλλογός μας έχει εξασφαλίσει ειδικές χαμηλές τιμές για ενοικίαση εξοπλισμού και για κάρτες για τα lift. Απαιτείται, όμως, από εσάς να κάνετε κράτηση και προπληρωμή του εξοπλισμού, ώστε να διασφαλίσετε τις χαμηλές τιμές. Η κράτηση θα γίνει μέσω της φόρμας που συμπεριλαμβάνεται στην παρούσα επιστολή.

Η αναχώρησή μας είναι στις 07:30 το πρωί έξω από το σχολείο μας. Άφιξη σε Χιονοδρομικό 09:00. Αναχώρηση από χιονοδρομικό 13:00. Μετάβαση σε Βυτίνα για φαγητό 14:00. Φαγητό – ελεύθερο πρόγραμμα 14:00 – 17:00. Επιστροφή Καλαμάτα 18:30.

Για να κλείσετε τις θέσεις σας: Παρακαλούμε επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο 693 66 43 330  (Κώστας Μουρτζανός) ή στο e-mail του Συλλόγου 10schoolkalamata@gmail.com

Οι ενυπόγραφες δηλώσεις, όπως και τα χρήματα θα παραδίδονται στο γραφείο του Κώστα Μουρτζανού (SolarWay) καθημερινά, από 09:00 έως 17:00 με καταληκτική ημερομηνία παράδοσης των ενυπόγραφων δηλώσεων και πληρωμής την Τρίτη 23/1/2018

Σε πρώτη φάση θα μπει ένα μόνο λεωφορείο και αν οι συμμετοχές είναι επαρκείς, θα μπει και δεύτερο.

Θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας.

Διευκρινίζουμε ότι οι γονείς ή κηδεμόνες είναι υπεύθυνοι για τη συνοδεία και την επιτήρηση των παιδιών τους, τόσο κατά την εκδρομή, όσο και στον χώρο του χιονοδρομικού.

Είδος Τιμή Είδος Τιμή
Εισιτήριο λεωφορείου 7? Μάθημα σε γκρουπ 10-12 6?
Έλκηθρο μονό 7? (από 10?) Έλκηθρο διπλό 10? (από 15?)
Κάρτα Lift παιδιών 8? (από 11?) Κάρτα Lift ενηλίκων 10? (από 14?)
Εξοπλισμός σκι παιδιών 9? (από 12?) Εξοπλισμός σκι ενηλίκων 12? (από 15?)

Πληροφορίες μπορείτε να βρείτε και στην ομάδα του Συλλόγου στο Facebook «Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων – 10ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας» ή https://www.facebook.com/groups/10SchoolKalamata/

Φόρμα Συμμετοχής – Επιστολή-Εκδρομή-28-1-2018-final

Σας ευχαριστούμε