Ενημέρωση Γονέων

Ημέρες & ώρες υποδοχής δασκάλων για ενημέρωση γονέων

 

10ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ         

 

  • ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
    ΓΟΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ

     

 

Η εκπαιδευτικός Φυσικής, Ε-ΣΤ, κα Διαμαντοπούλου
Μαρία
δέχεται τους γονείς για ενημέρωση την  πρώτη
Παρασκευή  κάθε μήνα και ώρα: 9:00-9:30

 

Η εκπαιδευτικός Μουσικής, κα Παραρά Μαρία , θα δέχεται τους γονείς
για ενημέρωση την πρώτη  Πέμπτη κάθε μήνα και ώρα: 10:45-11:30

 

Ο εκπαιδευτικός Πληροφορικής, κος  Γκιουλέκας Γεώργιος , θα δέχεται τους γονείς για ενημέρωση την πρώτη  Πέμπτη κάθε μήνα και ώρα: 09:00 – 09:40

 

Ο εκπαιδευτικός Αγγλικής Γλώσσας, κος Χρυσανθακόπουλος
Κώστας
, Α1-Α2-Β1-Ε1-Ε2-Ε3 θα δέχεται τους γονείς για ενημέρωση την πρώτη  Δευτέρα κάθε μήνα και ώρα: 10:45 – 11:30

 

Η  εκπαιδευτικός Αγγλικής Γλώσσας, κα  Σακαρέλη Ελπινίκη, Β2-Γ1-Γ2-Δ1-Δ2
ΣΤ1-ΣΤ2, θα δέχεται τους γονείς για ενημέρωση την πρώτη Τετάρτη κάθε μήνα και ώρα: 8:15-9:00

 

H εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής,
κα Λαμπρίδη Δωροθέα, Γ1-Γ2-Δ1-Δ2-Δ3,
θα δέχεται τους γονείς για ενημέρωση την  πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα και ώρα:  8:15-9:00

 

H  εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής,Α1-Α2-Β1-Β2-Γ1-Γ2-Ε1-Ε2-ΣΤ1-ΣΤ2,
κα Κατσαριώτη Αθανασία, θα δέχεται
τους γονείς για ενημέρωση την  πρώτη Τρίτη  κάθε μήνα και ώρα: 10:45-11:30

 

Οι εκπαιδευτικοί των μαθημάτων (Γαλλικής-Γερμανικής Γλώσσας) κα ΚΟΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
& κα ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ και κα ΑΠΕΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  αντίστοιχα, δέχονται τους γονείς για ενημέρωση
την  πρώτη
Τετάρτη κάθε μήνα και ώρα: 9:15-10:00

 

Η εκπαιδευτικός
του μαθήματος  θεατρικής  Αγωγής, κα Γιαννοπούλου Βασιλική , δέχεται τους γονείς για ενημέρωση
την  πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα και ώρα: 9:40-10:45

 

Η εκπαιδευτικός του μαθήματος  Εικαστικών , κα  Μπουρίκα
Μαρία
, δέχεται τους γονείς για ενημέρωση την  πρώτη  Πέμπτη κάθε μήνα και ώρα: 12:30

 

Η εκπαιδευτικός  Ειδικής
Αγωγής
, κα  Μάλαμα Βασιλική  θα δέχεται τους γονείς για ενημέρωση την πρώτη  Δευτέρα και
Τρίτη κάθε μήνα και ώρα: 10:00-10:45 και 11:45-12:25
αντίστοιχα.

 

 

 

 

Οι Δάσκαλοι των τάξεων όπως φαίνεται στο εβδομαδιαίο πρόγραμμα που έχει δοθεί.

 

Α1: Βίγκου Κατερίνα

Α2: Λαλιώτη Ελένη

Β1: Σάλμα Σταυρούλα

Β2: Ανδρινόπουλος Γιώργος

Γ1: Παναγιωτοπούλου Ιωάννα

Γ2: Τζούβελη Μαρία

Δ1: Κούτσα Ευστρατία

Δ2: Κετσέα Θεοδώρα

Ε1: Δήμου Βασιλική

Ε2: Παπαδολιοπούλου Γεωργία

Ε3: Ξουλεή Ασημίνα

Στ1: Κοσμόπουλος Γεώργιος

Στ2: Παπανικολάου Παναγιώτα

Υπεύθυνος εκπαιδευτικός  Ολοήμερου: Θεοχάρη Αθανασία

Ώρες διδασκαλίας Φυσικής  σε τμήματα: Διαμαντοπούλου Μαρία

 

Εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων

 

Φυσικής Αγωγής:

 

Κατσαριώτη Αθανασία

 

Λαμπρίδη Δώρα

 

Αγγλικής γλώσσας:

 

Χρυσανθακόπουλος Κωνσταντίνος

 

Σακαρέλη Ελπινίκη

 

Μουσικής: Παραρά Μαίρη

 

Πληροφορικής: Γκιουλέκας Γεώργιος

 

Γαλλικής γλώσσας: Κοΐδου Αναστασία ? Μπουγιούκου Αικατερίνη

 

Γερμανικής γλώσσας: Απέργη Αγγελική

 

Εικαστικών: Μπουρίκα Μαρία

 

Θεατρικής Αγωγής: Γιαννοπούλου Βασιλική

 

Τμήμα Ένταξης:  Μάλαμα Βασιλική

 

Παράλληλη Στήριξη: Κουλόπουλου Χαρά

 

Κ.Ε.Σ.Υ: Ψυχολόγος: Πασχαλίδου Στυλλιανή ΠΕ23

Κοινωνική Λειτουργός: Κοπίτα Παναγιώτα ΠΕ30