Συνεργασία Σχολείου & Γονέων

16 Mar
0 comment

Αγαπητοί γονείς,

Εύχομαι να είστε όλοι καλά και να έχετε καλές αντοχές στον αυτοπεριορισμό. Επικοινωνώ μαζί σας γιατί χρειάζεται να γίνει καταγραφή των ηλεκτρονικών διευθύνσεων (e-mail) και των δύο κηδεμόνων, των μαθητών του σχολείου.

Οι εκπαιδευτικοί των παιδιών σας θα επικοινωνήσουν μαζί σας προκειμένου να διαμορφώσουμε κατάλογο με τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις και των δύο κηδεμόνων (όσοι, όσες διαθέτουν) κάθε μαθητή (και του ίδιου του μαθητή αν τυχόν υπάρχει). Όσοι γονείς δεν διαθέτουν τουλάχιστον ένα e-mail σας παρακαλώ να δημιουργήσετε.

Όσοι γονείς επιθυμούν μπορούν να στέλνουν τα στοιχεία στο e-mail του σχολείου (mail@10dim-kalam.mes.sch.gr) και να ενημερώνονται από το website του σχολείου (http://10dim-kalam.mes.sch.gr).

Σας ευχαριστώ για τη συνεργασία και είμαι σίγουρος πως και αυτή τη δυσκολία θα τη ξεπεράσουμε, υπακούοντας στις οδηγίες των ειδικών, με αίσθημα ατομικής ευθύνης, συλλογικής προσπάθειας και στήριξης των δικών μας ανθρώπων που έχουν ανάγκη.

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ
Γιάννης Χριστόπουλος