Προβολή ταινίας Κυριακή 27 Ιανουαρίου

21 Jan
0 comment

Η Βιβλιοθήκη του 10ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμάτας σας προσκαλεί την Κυριακή 27 Ιανουαρίου και ώρα 19:00 στην προβολή της  ταινίας:

TIME TRAP (2017 ? 95?)

( ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ )

Η ταινία, είναι μία νεανική περιπέτεια  επιστημονικής φαντασίας  και  απευθύνεται στους μαθητές των τάξεων Ε? & ΣΤ?  του σχολείου μας καθώς και μαθητές Γυμνασίου?

Λίγα λόγια για την ταινία: Δυο μαθητές αρχαιολογίας μαζί με 3 φίλους ψάχνουν να βρουν την αίτια που χάθηκε μια οικογένεια στην δεκαετία του 70 σε ένα μυστηριώδες σπήλαιο. Εκεί ανακαλύπτουν ότι ο χρόνος είναι διαφορετικός από ότι έξω και θα βρεθούν αντιμέτωποι με ανεξήγητα φαινόμενα.

Σας περιμένουμε…

Leave your thought