Το σχολείο μας σε ηλεκτρονική διάσταση

11 Dec
0 comment

Η ομάδα του Idea συναντήθηκε για μια ακόμη φορά διαδικτυακά για να προχωρήσει την καινοτομία της πλατφόρμας που αφορά τα μαθηματικά. Το ηλεκτρονικό περιβάλλον που αντιπροσωπεύει τη χώρα μας είναι έτοιμο και οι δάσκαλοι του σχολείου μας εργάζονται πυρετωδώς σε συνεργασία με τους γραφίστες και τους game developers για ένα άρτιο και εξαιρετικά σύγχρονο αποτέλεσμα. Το προγράμμα στο οποίο συμμετέχει το σχολείο μας πήρε παράταση εξαιτίας των δύσκολων υγειονομικών συνθηκών που βιώνει όλη η Ευρώπη. Ευελπιστουμε λίαν συντόμως να έχουμε την ευκαιρία να προσφέρουμε στους μαθητές μας μοναδικές, πρωτόγνωρες για τα ηλικιακά τους δεδομένα που να σχετίζονται με τη μάθηση. Η δουλειά και οι συνεργασίες συνεχίζονται δυναμικά!

Leave your thought